Konu: Sınıf
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-21-2015, 02:00 PM   #1
admin
Admin

Standart Sınıf

Orta son sınıftı. Ergenlik çağının en doruğa ulaştığı, azgınlığın dizboyu olduğu yıllar.
Orta sonda okul değiştirmiştim. Yeni okuluma çok çabuk uyum sağlamıştım. Bütün eekekler benim gibi azmışlardı. Merdivenlerde elden geçirmedik kız bırakmıyorduk.Hergün okulun tüm kızlarını elliyor, okşuyor, yokluyorduk.

kızlarda azmış olacaklar ki ses çıkartmıyolardı. Bizde bunu fırsat biliyor forda devam ediyorduk.Bu fortçuluk olayını okadar abattık ki;artık sınıflarda hocaların gözleri önünde am göt bırakmıyorduk. yine böyle bir gündü, ders boştu,sınıfta 4 erkek 1 dekız sohbet ediyorduk. sohbet konusu cinlerden perilerden açıldı. Bu benim için büyük bir fırsattı,kaçıramazdım.

Arkadaşlar dedim benim bildiğim bir teknik var bakın nasıl çağırıyoruz. hemen meraklandılar, başta o kız. dedim sayımızda uygun fakat birkişinin sıraya yatması gerek diğerleri benim dediklerimi uygulayacak.Bizim adamların tırsacağını bildiğim için bunu ileri sürmüştüm.Erkeklerden gönüllü çıkmayınca,

kız ben yatarım dedi.İşte o anada tamam olum dedim kız bacak ve götü teslim etti.Kız sıraya uzandı. tabi hemen etekler fora edildi konuşamıyordu çünkü korkuyordu. Orada ne göt bıraktım ne bacak.Okadar tatlı bir bacak görmem için iki sene geçmesi gerektiGönderen: kama sutra64
admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla